Главная Новости Мобільне відеоспостереження

Последние новости

Популярное

Мобільне відеоспостереження

У наш час контролювати будинок або роботу співробітників стає набагато простіше. За допомогою мобільного пристрою, встановивши на ньому програму, Ви можете переглядати відео з відеокамер спостереження в будь-який зручний для Вас час. Ви можете використовувати мобільний телефон, планшет, ноутбук або комп'ютер. На своєму мобільному пристрої Ви можете спостерігати як там Ваша дача, яку Ви залишили без нагляду. Відеокамери можна встановити як всередині будинку так і зовні. Ви можете в будь-який час спостерігати за територією Вашого заміського будинку. Чи все там в порядку, чи нічого не вкрали чи не зіпсували. Якщо подібні речі відбуваються, то на відео Ви зможете побачити, хто саме це зробив і підключити правоохоронні органи для піймання злочинця. Так само Ви можете переглядати відеоматеріал в запису, в будь-який зручний для Вас час. Якщо Ваша відеосистема оснащена датчиками руху, то на Ваш мобільний пристрій прийде сповіщення і почнеться відеотрансляція або прийдуть фотографії того хто знаходиться на Вашій території.

Якщо Ви, наприклад, будуєте якийсь об'єкт і Ви є господарем будівництва або відповідаєте за процесс роботи, то Вам дуже зручно буде контролювати працівників. Так само Ви зможете бачити коли співробітники приходять і йдуть з об'єкта і що вони взагалі роблять протягом усього дня. Не секрет що на будівництвах пропадає величезна кількість будівельних матеріалів. Тому дуже важливо відстежувати збереження цих матеріалів. За допомогою відеоспостереження та телефону Ви зможете це зробити.

Якщо у Вас фірма з перевезення пасажирів, і Ви хочете більше контролювати свій бізнес, Ви можете встановити відеокамери в автомобілях і здійснювати контроль в будь-який час і на будь-якій відстані. Для батьків відеоспостереження в квартирі дозволить завжди бути в курсі того чи все в порядку з Вашими дітьми, чи добре з ними поводяться няня або викладач. За допомогою мобільного відеоспостереження Ви зможете бути на зв'язку скрізь, де є інтернет, так як інтернет є мережею передачі даних. За допомогою мобільного відеоспостереження Ви зможете на мобільному пристрої переглядати одночасно кілька камер, а так само управляти кутом повороту відеокамер і швидкістю, з якою обертається камера. Ще може виникнути такий головне питання: до чого підключати мобільний пристрій до IP-камери або до відео-реєстратора? Якщо Ви підключите Ваш пристрій до IP-Камери з окремою IP-адресою, то Ви зможете бачити тільки зображення цієї відеокамери. А якщо Ви підключитеся до відео-реєстратора, то Ви зможете переглядати в режимі онлайн зображення декількох відеокамер одночасно.

Комментарии

Добавить комментарий


Имя (обязательно)
E-mail
:D :lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
 Подписаться на уведомления о новых комментариях
Введите результат опреации: